8.2 C
İstanbul
Çarşamba, Temmuz 8, 2020

Pikniğe Gideceklere 8 Tavsiye

Pikniğe Gideceklere 8 Tavsiye Şimdi bu yazımın sizlere pikniğe gideceklere 8 tavsiye adı altında gerekli bilgileri vereceğiz. Açık havada yazın ve güneşin tadını çıkartmak hem...

Latest Posts

Toprak Kokusu

Karantinada 46.gün. Bir çoğumuz gibi bizde evde hayat başladığından beri eve hapsolmuş şekilde yaşıyoruz. Dile kolay evden çıkmadan geçen 46 gün! Dışarıda yaşadığımız hayatın...

Coronavirus Nedir

Coronavirus Nedir COVID-19 COVID-19, Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan yeni koronavirüsün neden olduğu hastalıktır. COVID-19 semptomları arasında öksürük, ateş ve nefes darlığı bulunur. Coronavirus ciddi bulaşıcı bir hastalıktır...

Dee Snider’ın Hayatı

Dee Snider'ın Hayatı Dee Snider “Daniel“ Dee ”Snider, Amerikalı bir şarkıcı-söz yazarı, senarist, radyo kişiliği ve oyuncu. 1980'de heavy metal grubu Twisted Sister'in ana vokali...

Depremde Yapılması Gerekenler

Depremde Yapılması Gerekenler Kendinizi ve ailenizi deprem için hazırlayın Depreme hazırlanmak için FEMA üç şey hazırlamanızı önerir: eviniz, aileniz ve topluluğunuz. Ailenizden her birinin bir deprem...

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Erkekler ve kadınlar için en iyi yürüyüş pantolonlarıyla bir sonraki açık hava maceranız sırasında serin ve rahat hissedin. Yağmur, rüzgar ve sert güneşten korunun.

Sizce kotlar açık havada yürürken rahat etmenizi sağlar mı? Belki, ama uygun yürüyüş pantolonu giyiyorsanız, onları çamur, çimen veya benzeri şeyleri örtmek konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Kadınlar ve erkekler için tasarımlarda gelen en iyi yürüyüş pantolonu, rüzgarı ve yağmuru önlemek için çeşitli malzemeler ve teknolojiler kullanarak oldukça teknik olabilirler.

Subuza Uzman Görüşü

Herhangi bir çabuk kuruyan pantolon dış mekanı güvenli bir şekilde keşfetmenize izin verirken, kötü hava koşullarının girdiği veya güneşin gerçekten zorlamaya başladığı zamanlar olabilir. Bu tür senaryolar sırasında, uygun kıyafetler giydiğiniz için memnun olacaksınız.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

En iyi trekking pantolonlara gelince, Arc’teryx Russet Pant, arabada kalmaksızın alabileceğiniz koşulların üstesinden gelmek için oldukça zor şartlara dayanıklı. Bu teknik trekking pantolonları, şort giymeyi tercih edebileceğiniz en yoğun yaz hava koşullarında bile yürüyüş yapmak için idealdir.

Yürüyüş Pantolonlarının Farkları Nelerdir?

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Trekking pantolonu olarak da bilinen bu tip aktif kıyafetler, yaptıkları kumaşa, uyum ve özelliklere bağlı olarak alt kategorilere ayrılabilir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Softshell yürüyüş pantolonları, örneğin genellikle sentetik kumaşlardan yapılır. Genellikle rüzgar geçirmez ve yağmura dayanıklıdır, ancak tamamen su geçirmez değildir. Bunları bir örgü veya yün astar ile satın alabilir ve kışın taban kat tozlukları üzerine giyebilirsiniz. İnsanlar kış yürüyüşü ve yürüyüş sırasında softshell pantolon giyme eğilimindedirler.

Ayrıca, sert ve nefes alabilen, sert koşu pantolonları satın alabilir, rüzgar, yağmur ve kara karşı etkileyici bir koruma sağlar. Bunlar kışın veya sert hava koşullarına duyarlı olduğunuz ve katlarınız üzerinde sağlam bir dış katmana ihtiyaç duyduğunuz ortamlarda giyilme eğilimindedir.

En iyi yürüyüş pantolonları genellikle karışımlı kumaşlardan yapılır ve çeşitli arazi ve çevrelerle karşılaşacağınız sırt çantasıyla, yürüyüş, trekking ve açık havada yürüyüş gibi etkinlikler için uygundur.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Buradaki yaygın malzemeler, sert fakat cilde karşı yumuşak hisseden pantolonların yapımında kullanılan polyester veya poliamid ve pamuğu içerir. Balmumu kaplamalı, su geçirmez bir performans sergileyen dikenlere ve hatta sivrisinek ısırıklarına dayanıklı yürüyüş pantolonları satın alabilirsiniz.

Hafif tasarımları nedeniyle yürüyüş pantolonları sırt çantasında rahatça toplanıp saklanabiliyor ve bu sayede sırt çantasıyla seyahat etmek, yürüyüş ve genel maceralar için ideal hafif kıyafet seçimi yapılabiliyor.

Sizin İçin En iyi Yürüyüş Pantolonu Seçimi

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Saniyeler içinde kısa ve uzun şortları dönüştüren fermuarlı açık pantolonlardan, her açık hava aracı için yer alan çok cepli pantolonlara kadar, önerilerimiz olacak.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Aşağıdaki listemize göz atarken, pantolonunuzu giymek istediğiniz hava ve araziyi düşünün. Ayrıca, sizin için ne kadar önemli bir stil olduğunu ve ne kadar cebe ihtiyacınız olduğunu düşünün. Mesela, bir sırt çantasının yerine bir cebin yeterli olacağını umuyor musunuz?

Nefes alma sorunu da var. Yüksek nefes alabilen yürüyüş pantolonları, sıcak havalarda veya uzun süre trekking yaparken sizi serinletmek için harikadır, ancak bu her zaman gerekli değildir. Bu özelliğinden özellikle bahsediyoruz çünkü pantolon maliyetini artırabilir, bu yüzden gerekenden daha fazla harcama yapıyor olabilirsiniz.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Sığdırmak ve stil kişisel tercihlere göredir, ancak yürüyüş pantolonların büyük kısmı daha gevşek taraf için tasarlanmıştır.

Aşağıda, dayanıklılık, performans ve açık havada kendinizi rahat hissetmenize yardımcı olma özelliklerine bağlı olarak kadınlar ve erkekler için en iyi yürüyüş pantolonlarını sıraladık.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

1. ARC’TERYX RUSSET PANT

Trekking Pantolon Tavsiye 2019 – 1

Genel olarak en iyi yürüyüş pantolonu ve muadillerine göre oldukça şık.

ÖZELLİKLER

İyi Yönleri;

 • Her yönden tepe kabiliyeti ve stili
 • UPF: 50+
 • Malzeme: naylon streç kanvas – 96% naylon,% 4 elastan
 • Cepler: 5

Açık havada gezinirken harika bir seçenek, günlük bir yürüyüş noktasında dolaşmak için Arc’teryx Russet, tüm gün rahatlığı için yumuşak, pamuk benzeri bir his veren naylon kanvas bir pantolondur.

Bunların en iyi yürüyüş pantolon mahsulünün en üst seçimimiz olmasının birçok nedeni var … Eklemli kalıplama ve körüklü kasık, en enerjik hareketlerin bile hareketlerinizi kısıtlamasına izin vermeyecek.

Benzer şekilde, ayak bileği kapakları, ayaklarınızın her zaman engellenmediği ve daha teknik bir zeminin kaplanmasında özellikle yararlı olan kumaş tarafından engellenmediği anlamına gelir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Dört cep ve bir tane sıkıştırılmış (araba anahtarları için iyi) bol miktarda saklama alanı sağlarken, aynı zamanda bir şeye takılmayacak şekilde konumlandırılmışlardır.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

2. THE NORTH FACE IMPENDOR

Trekking Pantolon Tavsiye 2019 – 2

Alp gezileri için en iyi yürüyüş pantolonu

ÖZELLİKLER

İyi Yönleri;

 • Yüksek seviye dağ yürüyüşü ve dağcılık
 • UPF: 50+
 • Malzeme: Elastan Dokuma Çift Dokuma Dört Yönlü Streç / Yırtılmaz
 • Cep: 3

Süper teknik ince kesimler ve tüm kumaş kataloğu, pub’ı kırmak için bu fazladan mazeretleri telafi etmek için elverişlidir, ancak daha ciddi gezilerde The North Face Impendor için söylenecek çok şey var.

Ayak bileği ve fermuarlı ayak bileği etrafındaki kütlesizlik, genelde özellikle krampon giyerken takılma şansını azaltmak için birleşecektir. İç bacağındaki yırtılmaz kumaş, bacaklarınızı korurken, yansıtıcı detaylar karanlık için görünürlüğü arttıracaktır.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

DWR, özellikle hızlı hareket ederken bir süre nemli kalacaktır ve fermuarlı ayak bileği kapaklarının da iğneliğini çoraplarınızdan uzak tutması gerekir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

3. MAMMUT PORDOİ SO

Trekking Pantolon Tavsiye 2019 – 3

Rahat, suya dayanıklı ve ayrıca UPF koruması sağlar

ÖZELLİKLER

İyi Özellikleri;

 • Türkiye, tüm hava koşullarına uygun
 • UPF: 50+
 • Malzeme: Softshell,% 86 poliamid,% 14 elastan
 • Cepler: 3

Bunlar her mevsim için açık hava pantolonunuz olabilir. Rüzgârları bozucu yumuşak başlıklar tüm yıl boyunca kullanışlı olacak, ıslanmadan veya sürtünmeden makul bir yağmur sapması ve ayak bileklerinin etrafındaki ince kesikler fermuar ile deliklerde sızmayı en aza indirecektir.

Mammut, dikişleri en aza indiren, aynı zamanda kumaşları en iyi performans için birleştiren, ancak katman olmadan birleştiren Mammut Phase Weave adını verdiği bir teknolojiyi kullandı.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Arc’teryx Russet yürüyüş pantolonunda olduğu gibi, cepler de tırmanma kayışını kirletmekten kaçınmak için konumlandırılmış ve Mammut bir emniyet kemeri veya sırt çantası kemeri altında tüm gün konforunu artırmak için düz bir kemer eklemiştir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

4. SALOMON OUTSPEED WALKING

Trekking Pantolon Tavsiye 2019 – 4

Hızlı ve hafif heyecan için sade görünüş

ÖZELLİKLER

İyi Özellikleri;

 • Hızlı ve hafif yürüyüş maceraları
 • UPF: 50+
 • Malzeme: Polyester
 • Cepler: 3

Salomon Outspeed, daha teknik kardeşlerinin özelliklerinin birçoğu ile birlikte, ancak premium fiyatlandırma olmadan mükemmel bir giriş seviyesi yürüyüş pantolonudur. Salomon, suya dayanıklı, ancak yine de bol miktarda nefes alabilirliğe izin veren oldukça sağlam çift dokuma malzeme içerir.

Büyük ölçüde Shield Advanced Skin Shield teknolojisi ’olarak adlandırılan, esas olarak örgünün yüzeyine yönelik terlemeyi ortadan kaldırarak, altında sıcak ve kuru kalmanızı sağlar. Bir başka kumaş numarası ise, hızla hareket ederken hareketinizin engellenmesini engelleyen 4 yönlü streçtir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Outspeed’de ayrıca sırt çantasının altında sürtünmeyi önlemek için düz bir kemer ve telefonunuzu ve araç anahtarlarınızı bıraktığınız yerde tutmak için fermuarlı cepler bulunur.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019
Trekking Pantolon Tavsiye 2019

5. THE NORTH FACE WOMEN VENTURE 2

Trekking Pantolon Tavsiye 2019 – 5

Özellikle kadınlar için tasarlanmış en iyi yürüyüş pantolonu

ÖZELLİKLER

İyi Özellikler;

 • Yağmurlu hava yürüyüşleri
 • UPF: n / a
 • Malzeme: 100% poliamid

Montane Terra Ridge’in sunabileceğinden daha güçlü bir su yalıtımı arıyorsanız, North Face Women’in Venture 2 yürüyüş pantolonunu öneriyoruz.

Sızdırmaz hale getiren bir kabuk ve cırt cırtlı bileklikler dahil olmak üzere maksimum su geçirmez koruma sunarlar; Su geçirmez olmasının yanı sıra, kumaş yüzde 100 rüzgar geçirmezdir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019

Kar dahil tüm hava koşulları için önerilir, bu konforlu, rahat pantolonlar, kadınlar için mevcut olan en iyi yürüyüş pantolonlarından biridir.

Trekking Pantolon Tavsiye 2019 yazımızı beğendiyseniz Trekking Ayakkabı Tavsiyesi 2019 yazımıza da okumanızı tavsiye eder ve yorumlarınızı bekleriz.

Facebook

Instagram

Twitter

Latest Posts

Toprak Kokusu

Karantinada 46.gün. Bir çoğumuz gibi bizde evde hayat başladığından beri eve hapsolmuş şekilde yaşıyoruz. Dile kolay evden çıkmadan geçen 46 gün! Dışarıda yaşadığımız hayatın...

Coronavirus Nedir

Coronavirus Nedir COVID-19 COVID-19, Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan yeni koronavirüsün neden olduğu hastalıktır. COVID-19 semptomları arasında öksürük, ateş ve nefes darlığı bulunur. Coronavirus ciddi bulaşıcı bir hastalıktır...

Dee Snider’ın Hayatı

Dee Snider'ın Hayatı Dee Snider “Daniel“ Dee ”Snider, Amerikalı bir şarkıcı-söz yazarı, senarist, radyo kişiliği ve oyuncu. 1980'de heavy metal grubu Twisted Sister'in ana vokali...

Depremde Yapılması Gerekenler

Depremde Yapılması Gerekenler Kendinizi ve ailenizi deprem için hazırlayın Depreme hazırlanmak için FEMA üç şey hazırlamanızı önerir: eviniz, aileniz ve topluluğunuz. Ailenizden her birinin bir deprem...

Bunlara'da Bakın

Canlılar Nasıl Oluştu

Canlılar Nasıl Oluştu Önceki yazımdan bildiğiniz gibi bir teori hakkında konuşuyoruz. Evrendeki gerçek canlılar gezegenler mi? Sorunun cevabına gelmeden önce 2. bölüm olan canlılar nasıl oluştu...

En iyi Oyun Telefonları

En iyi Oyun Telefonları Bu keskin liste ile 2019'un en iyi oyun telefonları için seçtiklerimize bakın! En iyi oyun telefonları, üst düzey donanımları mümkün olan en...

World Of Warcraft Hikayesi

World Of Warcraft Hikayesi Warcraft'ın Tüm hikayesini bu seride paylaşıyorum. İlk yazı da genel bir hikaye anlatımı olacak daha sonra karakterler ve lore üzerine yazılar...

Yatırım Yapılacak En iyi 5 Saat

Yatırım Yapılacak En iyi 5 Saat Saat uzmanlarından ve sektör profesyonellerinden tavsiyeler ile! Mükemmel görünen ve değerini elinde tutacak bir saat satın almak istiyorsanız (ya da...

Oscar ödülleri Tam Listesi

Oscar ödülleri Tam Listesi 91. Oscar Ödülleri 30 Yıl sonra ilk kez sunucusuz gerçekleşen 91. Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles’ da gerçekleşen ödül töreni Türkiye...

Bülten

En son içeriklerden