8.2 C
İstanbul
Salı, Haziran 2, 2020

Pikniğe Gideceklere 8 Tavsiye

Pikniğe Gideceklere 8 Tavsiye Şimdi bu yazımın sizlere pikniğe gideceklere 8 tavsiye adı altında gerekli bilgileri vereceğiz. Açık havada yazın ve güneşin tadını çıkartmak hem...

Latest Posts

Toprak Kokusu

Karantinada 46.gün. Bir çoğumuz gibi bizde evde hayat başladığından beri eve hapsolmuş şekilde yaşıyoruz. Dile kolay evden çıkmadan geçen 46 gün! Dışarıda yaşadığımız hayatın...

Coronavirus Nedir

Coronavirus Nedir COVID-19 COVID-19, Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan yeni koronavirüsün neden olduğu hastalıktır. COVID-19 semptomları arasında öksürük, ateş ve nefes darlığı bulunur. Coronavirus ciddi bulaşıcı bir hastalıktır...

Dee Snider’ın Hayatı

Dee Snider'ın Hayatı Dee Snider “Daniel“ Dee ”Snider, Amerikalı bir şarkıcı-söz yazarı, senarist, radyo kişiliği ve oyuncu. 1980'de heavy metal grubu Twisted Sister'in ana vokali...

Depremde Yapılması Gerekenler

Depremde Yapılması Gerekenler Kendinizi ve ailenizi deprem için hazırlayın Depreme hazırlanmak için FEMA üç şey hazırlamanızı önerir: eviniz, aileniz ve topluluğunuz. Ailenizden her birinin bir deprem...

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

Özenle hazırlanmış listemizden en iyi oyuncu mouselerını seçin.

2019’un en iyi oyun mouselarının peşindesiniz ve bu konuda bu liste kesinlikle yardımcı olacaktır.

Çok amaçlı bir oyun faresinin ya da belirli bir oyun türünde (FPS ya da MOBA gibi) uzmanlaşmış bir mouse peşinde olsanız da, bunlar 2019’unn en iyi oyun fareleridir, listemiz en üst kalitede olacak.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

EN İYİ OYUN MOUSELARI NEDİR?

Oyun fareleri arasındaki rekabet 2019’da şiddetlendi, ancak yalnızca tek kazanan olabilir

Şimdilik en iyi oyun faresi Roccat Kain 120 AIMO. Şaşırtıcı derecede sade ve olgun estetiğinden, fantastik, eldeki kesin tutuşuna (evrimsel performans kaplaması sayesinde) ve mükemmel doğruluğu ve fütüristik Titan push düğmesi mekaniğine kadar, Kain 120 AIMO mükemmel bir ambalajlama ve fiyat kalitesi sunar.

Bu farelerden biri elinizde olduğunda en iyi PC oyunlarını oynamanız kolay ve daha zevkli olacaktır. Ne de olsa, PC oyunları, PS4’te bir DualShock 4 veya Xbox’taki bir Xbox One Denetleyicisi’nden daha iyi oyun faresi ve klavye kombinasyonu ile size potansiyel olarak çok daha fazla kontrol imkanı sunar.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

En iyi oyun mouseları seçimimizle, en iyi kablosuz oyun faresi, ucuza en iyi oyun faresi, FPS için en iyi oyun faresi ve hatta en iyi oyun faresi ve klavye kombinasyonuyla tüm temelleri burada ele aldık hepsi bu rehbere dahil edilmiştir.

2019’da size sadece piyasadaki en iyi oyun farelerini sunmakla kalmayıp, yararlı bir bağlam da ekledik – kaliteli bir oyun faresi için alışveriş yaparken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında temel bilgiler ve bazı meraklı alım ipuçları bir satın alımda tetiği çekmenize yardımcı olur.

Sonuç olarak, sadece ödevinizi ve araştırmanızı yaparak 2019’da ihtiyaçlarınız için en iyi oyun faresini ve aynı zamanda bu farede de en iyi fiyatı bulacaksınız. Her iki konuda da size yardımcı olabiliriz.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

EN İYİ OYUN MOUSELARI SEÇİMİ NASIL OLMALI

Sizin için en iyi oyun faresini seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birçok faktör var. Özellikler açısından en büyüğü DPI (inç başına nokta) çözünürlüğüdür ve 8.000-16.000 DPI aralığında bir şey aramalısınız. Hızlanma ve izleme, farenin mekanik olarak düğmelere geçiş yapıp yapmadığı gibi konular önemlidir.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

Açıkçası, düğme miktarı da dikkate değer, ayrıca tasarım ve kavrama tipi. Unutmayın, bir fareyi tutmanın farklı yolları vardır – pençe, avuç içi, parmak ucu vb. belirli fareler öncelikle belirli tutuşlar için tasarlanmıştır.

Ayrıca, farenin ağırlık olarak değişime izin verip vermeyeceği gibi, sadece sağ veya sol kullanıcılar için tasarlandığından, farenin tasarımda çok yönlü olup olmadığını da dikkate alınız. Farenin programlanabilir düğmeleri olup olmadığını ve belirli oyun fareleri FPS kullanımına ve diğer gerçek zamanlı strateji başlıklarına yönelik olduğundan, hangi tür için en iyisi olduğunu kontrol edin.

Son olarak, 2019 için en iyi oyun faresini seçmek için fiyat önemli bir faktör olmalıdır. Subuza, 80 dolardan daha düşük üst düzey oyun faresi alabileceğinizi düşünüyoruz.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

1. ROCCAT KAIN 120 AIMO

Subuza’nın prestijli en iyi oyun faresi listesinin 1 numarası

ÖZELLİKLER
 • DPI: 16.000’e Kadar
 • Ağırlık: 89 gram
 • Polling hızı: 1000Hz
 • Hızlanma: 50G
 • İşlemci: ARM Cortex-M0 48MHz
 • Memory: 512kB

Kalitesi, estetik tasarımı ve eldeki hissi harika. Yapısal olarak Kain, alçak, düzgün ve avuç içi kulp kullanımına doğru eğimlidir. Bununla birlikte, arkadan öne doğru oldukça dikdörtgen ve homojen akış, pençe tutma yerlerinin de iyi şekilde beslendiği görülüyor.

Roccat’in yüksek seviyede aşınma önleme sağlayıcısı var, kir ve nemin birikmesini engelleme konusunda uzmanlaşmış bir “evrimsel performans kaplaması” olarak nitelendirdiği, süper ince lastik kaplamalı olarak kaplanmıştır. Bu şasi, klas siyah ve beyaz renklerle birlikte ve sadece gür fırçalanmış metal düğme bölücüyle birlikte, Kain’i göze inanılmaz derecede güzel hale getiriyor – hatta sıfır AIMO aydınlatması bile var.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

Kain 120 AIMO, sadece 89 gram olan hafif ağırlığına rağmen tok bir tutuş sağlıyor. Burada fareyi yavaşlatmak için ağırlıklandırma sistemi yoktur ve basitçe söylemek gerekirse orta ve hafif farelerin hayranları cennete gidecek – özellikle de eğer FPS gibi hızlı oyun türleri için meraklılarsa.

Buradaki şovun asıl yıldızı, Kain 120 AIMO’nun Titan Click düğme mekaniği. Özel olarak tasarlanmış bu Omron mekanik anahtarlar, Kain’in sinyal işleme hızını artıran akıllı yazılım algoritmasının yanı sıra, sinyal işlem hızını artıran akıllı bir algoritma ile birlikte, daha hızlı çalıştırma anında devreye alınması için Kain şasisine daha yükseğe monte edilmiş. Testlerimizde düğme tıklamaları çok net, keskin ve doğru geldi.

Diğer AIMO uyumlu cihazlarla senkronize edilebilen Kain’in AIMO aydınlatma motorunda, 16.000 DPI’ya kadar hızlanmanıza izin veren gelişmiş Owl-Eye optik sensörü, ayarlanabilir kaldırma mesafesi ve gerçekten iyi performansa göre güzel verilmiş fiyat noktası var.

Evet, ağır bir fareyi seviyorsanız veya kablosuz işlevselliğe ihtiyacınız varsa, Kain 120 AIMO açıkçası sizin için değildir, ancak hemen hemen herkes için bu, satın almadan önce kontrol etmesi gereken harika bir oyun faresidir.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

2. LOGITECH G502 LIGHTSPEED

Kablosuz şarj ile en iyi oyun faresi

ÖZELLİKLER

 • DPI: 16.000
 • Rapor hızına kadar: 1000 Hz (1ms)
 • Özellikler: Powerplay uyumlu, yerleşik bellek, Lightsync RGB (2 bölge), Mekanik Düğme Germe Sistemi

Logitech’in G502 oyun faresi, oyun faresi pazarında ciddi bir konuma sahiptir ve burada, yeni bir G502 Lightspeed enkarnasyonunda, serinin bildiği her şeyi ve daha da fazlasıyla, bir üst seviyeye doğru yükselen bir şekilde sunar.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

Örneğin, tipik G502 yüksek konfor seviyeleri ve duyarlılığı üzerine, G502 Lightspeed artık sadece kablosuz bir oyun faresi değil, Logitech’in Powerplay sürekli şarj teknolojisini de destekleyen kablosuz bir oyun faresidir. Bu, farenin kablolu modda, şarj kullanımı şarjlı kablosuz modda veya uyumlu fare altlığı üzerinde sürekli bir şarj modunda kullanılabileceği anlamına gelir.

Üstelik, şarj etmekten bahsederken, yeni G502’nin, Powerplay mattan kablosuz kullanımda önemli ölçüde geliştirilmiş pil ömrü sayesinde daha az şarj edilmesi gerekiyor. Örneğin, Logitech G703’ün aydınlatma etkinken 24 saatlik bir batarya ömrü vermesi durumunda, G502 Lightspeed bu sayıyı iki katına çıkararak şarjlar arasında 48 saat sürebilir.

Lightspeed ayrıca oldukça hafiftir (114 gram), ancak biraz daha yükseltmek istiyorsanız dört adede kadar iki gram ağırlık ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda mükemmel bir hassasiyet sağlayan Logitech’in yeni nesil HERO 16K oyun sensörünü de içinde barındırıyor.

Ödeyebileceğinizden ve kablosuz veya sürekli şarj kablosuz işlevsellik fikrinden hoşlanıyorsanız, kuşkusuz 2019’daki en iyi seçeneklerden biri olan çok yönlü bir üst düzey oyun faresidir.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

3. ASUS ROG SPATHA

MMORPG hayranları için en iyi oyun faresi

ÖZELLİKLER

 • DPI: 8,200’a kadar
 • Özellikler: MMO için optimize edilmiş programlanabilir 12 düğmeli tasarım, kolay değiştirilebilir, özelleştirilebilir tıklama direnci, RGB aydınlatma, magnezyum alaşımlı kasa, dahili flash bellek

130 dolar’da ROG Spatha fare ciddi yüksek fiyat etiketine sahip, ancak Asus’un Seçkin ROG serisi en iyi oyuncu mouseları 2019 listemiz için önemli bir seçenek.

Magnezyum alaşımından yapılmış ve ayarlanmış modda 2000 Hz yoklama (kablosuzda 1000 Hz), 16 milyon muhtemel aydınlatma rengi ve 12 programlanabilir düğme ile 8.200 dpi sensörünü sağlayanmek, orada MMORPG oynatıcılar için yapabilirsiniz.

Büyük ve ağırdır, elde tutmak için parmak tutuşu yerine, avuç içi tutuşu olarak kullanmak şarttır. Yanında, ROG logosu şeklinde açık konan diğer farelere göre garip bir şekilde şekillendirilmiş alışmak biraz zaman alabilir

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

MMORPG’ler için ciddi bir kullanım istiyorsanız, Logitech G502 ile birlikte araştırma listenizde kesinlikle yer almalıdır.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

4. RAZER DEATHADDER ELITE

En iyi oyun faresi kutularını seçer

Özellikler

 • Etkileyici 16.000 DPI
 • Milyonlarca vurgu rengi
 • Eldeki Konforlu

Razer Deathadder Elite, dünyada en iyi oyuncu mouseu olarak kabul edilir. – burada 16.000 DPI puan ve 450 IPS / 5G’ye kadar hızlanma ve Razer’in mükemmel mekanik faresi olması da büyük bir etken.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

Spesifikasyonun yanı sıra, stil de oldukça etkileyici, kullanım için olan tüm bölge kauçuk ve dokunsallaşmaya özen göstermiş. Razer Synapse desteklenir, bu konuda biraz fazladan aydınlatma için seçilebilir 16,8 milyon renk bulunur.

Razer Deathadder Elite ile oyun yeteneklerinizin bir üst seviyeye ulaştığını göreceksiniz.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

5. HYPERX PULSEFIRE CERRAHİSİOmron anahtarları ve yemyeşil bir RGB aydınlatma tasarımı, bunu en iyi oyun faresi yapıyor

ÖZELLİKLER

 • DPI: 16.000
 • Teknik özellikler : RGB Işık Halkası, Omron anahtarları (50 milyon tıklama puanlandı)

HyperX, bu iyi donanımlı, RGB aydınlatmalı oyun faresi ile üst seviye oyun çevre birimlerine pazarda etkileyici bir şekilde devam ediyor.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

HyperX Pulsefire Surge, 16.000 DPI sensöre, 50 milyon tıklama oranlı Omron anahtarına sahip düğmeleri, kullanıcı profillerini saklamak için yerleşik belleği ve 360 derecelik RGB efektleri sağlayan bir “Işık Halkası” aydınlatma sistemini destekliyor.

Tüm farelerin ayarları da kolayca düzenlenebilir ve HyperX’in NGenuity yazılımı ile özelleştirilebilir. Kesinlikle 2019’daki en iyi oyun farelerinden biri.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019
En iyi Oyuncu Mouseları 2019

6. STEELSERIES RIVAL 600

Rival modeli bir upgrade aldı ve 2019’da kullanılabilen en iyi oyun farelerinden birini yarattı.

SteelSeries, en son Rival ürün yelpazesine ek olarak oyun farelerinde lider üreticilerden biri olduğunu göstermeye devam ediyor – güncellenmiş ve düzeltilmiş SteelSeries Rival 600.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019

Bu yeni modelde, biri normal hareketi algılamak, diğeri ise fareyi ped / masadan kaldırırken saatlemek için olmak üzere iki optik sensör bulunur. Ekstra kontrol ve konfor için kauçuklu bir tutma yerine ve ekstra hassasiyetli bir dizi mekanik düğmeye sahiptir.

Oyun farenizde isteyebileceğiniz tüm RGB ışıklandırma özelliklerine sahiptir. Bunu kesinlikle araştırma listenize ekleyin.

En iyi Oyuncu Mouseları 2019 yazımızı beğendiyseniz Canlılar nasıl oluştu adlı makalemizide okumanızı tavsiye eder ve yorumlarınızı bekleriz.

Bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın.

Facebook

Instagram

Twitter

Pinterest

Latest Posts

Toprak Kokusu

Karantinada 46.gün. Bir çoğumuz gibi bizde evde hayat başladığından beri eve hapsolmuş şekilde yaşıyoruz. Dile kolay evden çıkmadan geçen 46 gün! Dışarıda yaşadığımız hayatın...

Coronavirus Nedir

Coronavirus Nedir COVID-19 COVID-19, Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan yeni koronavirüsün neden olduğu hastalıktır. COVID-19 semptomları arasında öksürük, ateş ve nefes darlığı bulunur. Coronavirus ciddi bulaşıcı bir hastalıktır...

Dee Snider’ın Hayatı

Dee Snider'ın Hayatı Dee Snider “Daniel“ Dee ”Snider, Amerikalı bir şarkıcı-söz yazarı, senarist, radyo kişiliği ve oyuncu. 1980'de heavy metal grubu Twisted Sister'in ana vokali...

Depremde Yapılması Gerekenler

Depremde Yapılması Gerekenler Kendinizi ve ailenizi deprem için hazırlayın Depreme hazırlanmak için FEMA üç şey hazırlamanızı önerir: eviniz, aileniz ve topluluğunuz. Ailenizden her birinin bir deprem...

Bunlara'da Bakın

Canlılar Nasıl Oluştu

Canlılar Nasıl Oluştu Önceki yazımdan bildiğiniz gibi bir teori hakkında konuşuyoruz. Evrendeki gerçek canlılar gezegenler mi? Sorunun cevabına gelmeden önce 2. bölüm olan canlılar nasıl oluştu...

En iyi Oyun Telefonları

En iyi Oyun Telefonları Bu keskin liste ile 2019'un en iyi oyun telefonları için seçtiklerimize bakın! En iyi oyun telefonları, üst düzey donanımları mümkün olan en...

World Of Warcraft Hikayesi

World Of Warcraft Hikayesi Warcraft'ın Tüm hikayesini bu seride paylaşıyorum. İlk yazı da genel bir hikaye anlatımı olacak daha sonra karakterler ve lore üzerine yazılar...

Yatırım Yapılacak En iyi 5 Saat

Yatırım Yapılacak En iyi 5 Saat Saat uzmanlarından ve sektör profesyonellerinden tavsiyeler ile! Mükemmel görünen ve değerini elinde tutacak bir saat satın almak istiyorsanız (ya da...

Oscar ödülleri Tam Listesi

Oscar ödülleri Tam Listesi 91. Oscar Ödülleri 30 Yıl sonra ilk kez sunucusuz gerçekleşen 91. Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles’ da gerçekleşen ödül töreni Türkiye...

Bülten

En son içeriklerden