8.2 C
İstanbul
Pazar, Temmuz 5, 2020

Pikniğe Gideceklere 8 Tavsiye

Pikniğe Gideceklere 8 Tavsiye Şimdi bu yazımın sizlere pikniğe gideceklere 8 tavsiye adı altında gerekli bilgileri vereceğiz. Açık havada yazın ve güneşin tadını çıkartmak hem...

Latest Posts

Toprak Kokusu

Karantinada 46.gün. Bir çoğumuz gibi bizde evde hayat başladığından beri eve hapsolmuş şekilde yaşıyoruz. Dile kolay evden çıkmadan geçen 46 gün! Dışarıda yaşadığımız hayatın...

Coronavirus Nedir

Coronavirus Nedir COVID-19 COVID-19, Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan yeni koronavirüsün neden olduğu hastalıktır. COVID-19 semptomları arasında öksürük, ateş ve nefes darlığı bulunur. Coronavirus ciddi bulaşıcı bir hastalıktır...

Dee Snider’ın Hayatı

Dee Snider'ın Hayatı Dee Snider “Daniel“ Dee ”Snider, Amerikalı bir şarkıcı-söz yazarı, senarist, radyo kişiliği ve oyuncu. 1980'de heavy metal grubu Twisted Sister'in ana vokali...

Depremde Yapılması Gerekenler

Depremde Yapılması Gerekenler Kendinizi ve ailenizi deprem için hazırlayın Depreme hazırlanmak için FEMA üç şey hazırlamanızı önerir: eviniz, aileniz ve topluluğunuz. Ailenizden her birinin bir deprem...

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

2019’da piyasaya sürülecek olan harika açık dünya oyunlarını mı arıyorsunuz? PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için en iyi açık dünya oyunlarını derledik.

Yeni heyecan verici oyunlar açıklandığında veya aşağıda listelenen belirli bir oyun için daha fazla bilgi yayınlandığında bu makaleyi güncellemeye devam edeceğimiz için bu listeyi favorilerinize ekleyin. Daha fazla uzatmadan, işte 2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar için seçtiklerimiz.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

Dying Light 2

 • Geliştirici: Techland
 • Yayıncı: Warner Bros. İnteraktif Eğlence
 • Platformlar: PC, PS4, XBOX
 • Yayın Tarihi: 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 1

Dying Light 2, E3 2018’de görüldü ve bir kez daha zombi kıyamet dünyasına atıldık hayatta kalmak için savaşmaya zorlandık. Oyuncular, bölgelerin kontrolünü korumak için hiziplerin sürekli bir savaşa girdiği yeni bir şehir bölgesinde olacaklar. Bununla birlikte, geliştiriciler, oyuncuların hepsinin kendine özgü sonuçları olacak olmasına rağmen, çeşitli yollardan inmeyi seçebileceklerinden daha fazla özgürlük veriyorlar.

Daha önce olduğu gibi, oyuncuların özgürce hareket etmelerini sağlayacak olan açık dünya oyunudur. Ancak, şehir surlarının dışına çıkmayı seçerseniz ölümsüzce savaşmanız gerekecek. Gündüzleri uyuşuk ve geceleri daha agresif olmaya devam edeceklerdir.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

Crackdown 3

 • Geliştirici: Reagent Games, Sumo Digital
 • Yayıncı: Microsoft Studios
 • Platformlar: PC, XBOX
 • Yayın tarihi: 22 Şubat 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 2

Crackdown franchise’ına üçüncü devam ilk olarak 2014 yılında kitlelere duyuruldu. O zamandan beri oyunun piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Oyunun 2019’da başlaması onaylandığında, kendi kopyalarımızı mağaza raflarından alabilmemiz için yavaş yavaş son aşamaya geliyoruz.

Crackdown 3’te, Anlatım Crackdown 2’nin olaylarından on yıl sonra gerçekleşecek. Yeni bir terör örgütü, tüm dünyadaki gücü kestikten sonra işleri yeniden sarstı. Artık oyuncular terörist grubu araştırmak ve avlamak zorunda kalacaklar ve ajans içindeki bir üyenin ayklarına adım atacaklar.

Bu, oyuncuların teröristleri ele geçirirken şehir yapılarında büyük yıkıma neden olabileceği veya çevrimiçi çok oyunculu oyun modlarıyla çekip çıkarabileceği aksiyon-macera sanal alan oyunudur.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

Tom Clancy’s: The Division 2

 • Geliştirici: Massive Entertainment
 • Yayıncı: Ubisoft
 • Platformlar: PC, PS4, XBO
 • Yayın tarihi: 15 Mart 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 3

Bölüm’e yaklaşan bu devam oyunu, ilk oyunun olaylarını takip etmek üzere düzenlenmiştir. Bölüm 2, yeni bir ilkel düşman odağının bulunduğu ilk başlıktan sonraki bir yıldan birkaç ay sonra gerçekleşir. Amerika Birleşik Devletleri, ilk taksimi bozan virüs salgını yüzünden ayakları üzerinde durmaya başladığında, hükümet sert yasaları salıvermeye başladı.

Masum siviller zor bir mücadele vermek için günlük yaşamı terk ederek katledildi. Oyuncular, yeni bir iç savaş başlattıklarında Bölüm içindeki bir ajanın rolünü üstlenecekler. Oyun E3 2018’de açıklandı, bu yüzden hala oyunun bazı detaylarını bekliyoruz. Ancak, geliştiriciler görünüşte çok daha büyük bir açık dünya deneyimi sunacak. Birinci oyunu su basan şehir sokaklarının etrafındaki hissi yerine, The Division 2, görevleri keşfederken ve tamamladığınızda büyük açık alanlarda gezebilecek.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

Anthem

 • Geliştirici: BioWare
 • Yayıncı: Elektronik Sanatlar
 • Platformlar: PC, PS4, XBO
 • Yayın tarihi: Mart 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 4

Yaklaşan BioWare’den IP oyunu olan Anthem, başlangıçta 2018 yılında piyasaya sürülmeye başlandı. Ancak, oyun en sonunda 2019 sürümü için geri itildiğinde hızlı bir şekilde değişti. Bu, insanlığın diğer gezegenleri sömürgeleştirmeye başladığı bir bilim kurgu tarzı RPG’dir. Ancak bu gezegenlerin içinde zorlu ortamlar ve yaratıklar var.

Oyuncular, açık dünyayı keşfedebilecek seçkin bir görev gücü üyesi olan Freelancer rolünü üstlenecekler. Ancak, bunu yapabilmek için Freelancer’ın bir Javelin kullanılması gerekir. Bunlar, karşılaşabileceğiniz düşman yaratıklara karşı savaşmak için dövüş silahlarıyla birlikte dünyayı çok hızlı bir şekilde geçebilecek yetenekli takımlardır.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

The Elder Scrolls VI

Geliştirici: Bethesda
Yayıncı: Bethesda
Platformlar: TBA
Yayın: TBA

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 5

Elder Scrolls V: Skyrim’in piyasaya sürülmesinden yıllar sonra, Bethesda E3 2018’de franchise’ın bir sonraki yinelemesinin geliştirilmekte olduğunu açıkladı. Buradaki problem, oyun hakkında pratikte hiçbir bilgimiz olmamasıdır. Bethesda herhangi bir ayrıntı sunmadı ancak bunun yerine The Elder Scrolls franchise’ına bir sonraki devamın yeni nesil bir oyun olacağını ve yeni çıkaracakları IP Starfield’den sonra çıkacağını belirtti. Bu oyunun bu yıl piyasaya sürülmemesi muhtemel, ancak daha çılgınca şeyler oldu. Aynı şekilde, Bethesda’nın hem Starfield hem de The Elder Scrolls VI’ın yeni nesil bir oyun olduğundan bahsettiği gibi unvanın PC dışındaki mevcut nesil platformlarında başlatılması pek olası değildir. Şans eseri bu RPG bu yıl piyasaya girerse, bu gönderiyi yeni bilgilerle güncelleriz.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

Rage 2

 • Geliştirici: Çığ Stüdyoları, id Yazılım
 • Yayıncı: Bethesda Softworks
 • Platformlar: PC, PS4, XBO
 • Yayın Tarihi: 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 6

Rage yepyeni bir oyunla geri döndü. Rage 2, oyuncuları son korucu olan Walker rolüne fırlatacak. Mutantlar dünyayı sular altında bıraktıktan sonra, dünyayı tehdit eden başka bir asteroit sayesinde bu tehlikeli dünyada hayatta kalmak sizin işiniz. İlk Rage olaylarından bu yana otuz yıl geçtiğini de biliyoruz, bu yüzden birkaç tanıdık karakter görmeyi bekleyebilirsiniz.

Bu hala oyuncular için keşfedilecek açık bir dünyaya sahip olan acımasız bir FPS, ancak bilgiler biraz az. Bununla birlikte, oyun hakkındaki geçmiş röportajlarda, Tim Willits, id Software, Rage 2’de çalışan ortak bir geliştirici, geliştiricilerin genel oyunu daha iyi bir genel hikaye, araçlar, karakterler ve elbette silahlarla yenilediğini belirtti.

Rage’in ele aldığı konulardan biri gerçek bir açık dünya oyunu olmamaktı. Bunun yerine oyunun ilerleyen bölümleri için üzerinde çalışılmış olan oyunun farklı bölümlerine yüklendi. Oyuncular, misyonlarla birlikte her şeyin mevcut olduğu ve açık bir lineer oyun deneyiminin daha az olduğu gerçek bir açık dünya deneyimi bekleyebilirler. Elbette oyunun sadece küçük bir kısmını gördük ama Rage 2’de çalışan motor ve geliştirme ekibi oyuncular için gerçek bir açık dünya deneyimi istiyor.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

The Surge 2

 • Geliştirici: Deck13 Interactive
 • Yayıncı: Focus Home Interactive
 • Platformlar: PC, PS4, XBO
 • Yayın: 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar -7

Deck 13 Interactive, 2017’de ortaya çıkan The Surge franchise’ına bir devamını getiriyor. Video oyunu, dünyanın kaynaklarının çoğunun tükeneceği gelecekte oyun belirlendiği için bir aksiyon rol yapma oyunu oldu. İnsanlık, günlük aktivitelerinde onlara yardımcı olmak için eti metal ilerlemelerle karıştırarak büyütmeleri kullanmaya başlamıştır.

Oyuncular, yeni bir kahramanı olarak oyuna girecek olsalar da, devamın ilk oyundaki olaylarını takip etmesini bekleyebilir. Oyun hakkında henüz fazla bir şey bilmemekle birlikte, olayların bir şehirde gerçekleşeceğini ve bu seviyelerin daha açık bir dünya olacağını biliyoruz. Oyun tamamen açık bir dünya olmasa da, geliştiriciler keşif için seviyeleri daha açık hale getiriyor.

2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar
2019 Yılında Çıkacak Açık Dünya Oyunlar

The Outer Worlds

 • Geliştirici: Obsidian Entertainment
 • Yayıncı: Özel Bölüm
 • Platformlar: PC, PS4, XBO
 • Yayın Tarihi: 2019

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar – 8

Obsidian Entertainment, sayısız ikonik RPG oyunu yayınladıktan sonra tanınmış ve sevilen bir video oyun geliştirme stüdyosu. Örneğin, geliştiriciler Fallout’tan sorumluydu: New Vegas ve Oyun Ödülleri 2018 sırasında Dış Dünyaların duyurusu geldi. Oyun içinde oyuncular uzak bir gelecekte insanlığın alanı kolonileştirdiği bir maceraya atılacaklar. Şimdiye kadar, oyuncuların yaşamda ve sömürgeleştirilmiş dünyalarda ne kadar güçlü olduklarını bulmak için megacorporasyonları araştıracağını biliyoruz.

Obsidian Entertainment altında geliştirilen geçmiş RPG oyunlarında olduğu gibi, oyun anlatımı oyunculara birden fazla cevap ve seçenek sunacak. Seçilen seçeneklere bağlı olarak, çeşitli dallanma silalinleri ile sonuçlanabilir. Maalesef, oyun anlatı ve oyun mekaniği ile ilgili pek fazla ayrıntıya sahip değiliz. Ancak, bahsedildiği gibi, bu bir RPG macerasıdır, böylece oyuncular çeşitli kişiselleştirme seçeneklerini ve keşfedilecek devasa bir dünya görmeyi bekleyebilirler.

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar

Bu oyunun ne kadar büyük bir dünya içereceğini bilmiyoruz, ancak ilk fragman içinde bir uzay yolculuğu olacak gibi görünüyor, bu yüzden belki de birden fazla dünya bölgesini keşfediyor olabiliriz. Aynı şekilde, Obsidian Entertainment, oyuncuları ve çevrelerini keşfetmeyi çok seven bir başka franchise olan Fallout: New Vegas’ı izleyen hayran kitlesine giriyor ve bu açık dünya RPG’sinin oldukça büyük olacağı kesin gibi gözüküyor.

Karar

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar 2018′ de yaşanan hayal kırıklıklarını düzeltecek gibi duruyor. Elder Scrolls VI için bir bilgi gelirse ön incelemesini anında yayınlayacağız.

2019 yılında çıkacak açık dünya oyunlar yazımızı beğendiyseniz, Metro Exodus incelemesi yazımızıda okumanızı öneririz.

Bizi Sosyal Medyadan Takip Etmeyi Unutmayın

Facebook

Instagram

Twitter

Latest Posts

Toprak Kokusu

Karantinada 46.gün. Bir çoğumuz gibi bizde evde hayat başladığından beri eve hapsolmuş şekilde yaşıyoruz. Dile kolay evden çıkmadan geçen 46 gün! Dışarıda yaşadığımız hayatın...

Coronavirus Nedir

Coronavirus Nedir COVID-19 COVID-19, Aralık 2019’da Çin’de ortaya çıkan yeni koronavirüsün neden olduğu hastalıktır. COVID-19 semptomları arasında öksürük, ateş ve nefes darlığı bulunur. Coronavirus ciddi bulaşıcı bir hastalıktır...

Dee Snider’ın Hayatı

Dee Snider'ın Hayatı Dee Snider “Daniel“ Dee ”Snider, Amerikalı bir şarkıcı-söz yazarı, senarist, radyo kişiliği ve oyuncu. 1980'de heavy metal grubu Twisted Sister'in ana vokali...

Depremde Yapılması Gerekenler

Depremde Yapılması Gerekenler Kendinizi ve ailenizi deprem için hazırlayın Depreme hazırlanmak için FEMA üç şey hazırlamanızı önerir: eviniz, aileniz ve topluluğunuz. Ailenizden her birinin bir deprem...

Bunlara'da Bakın

Canlılar Nasıl Oluştu

Canlılar Nasıl Oluştu Önceki yazımdan bildiğiniz gibi bir teori hakkında konuşuyoruz. Evrendeki gerçek canlılar gezegenler mi? Sorunun cevabına gelmeden önce 2. bölüm olan canlılar nasıl oluştu...

En iyi Oyun Telefonları

En iyi Oyun Telefonları Bu keskin liste ile 2019'un en iyi oyun telefonları için seçtiklerimize bakın! En iyi oyun telefonları, üst düzey donanımları mümkün olan en...

World Of Warcraft Hikayesi

World Of Warcraft Hikayesi Warcraft'ın Tüm hikayesini bu seride paylaşıyorum. İlk yazı da genel bir hikaye anlatımı olacak daha sonra karakterler ve lore üzerine yazılar...

Yatırım Yapılacak En iyi 5 Saat

Yatırım Yapılacak En iyi 5 Saat Saat uzmanlarından ve sektör profesyonellerinden tavsiyeler ile! Mükemmel görünen ve değerini elinde tutacak bir saat satın almak istiyorsanız (ya da...

Oscar ödülleri Tam Listesi

Oscar ödülleri Tam Listesi 91. Oscar Ödülleri 30 Yıl sonra ilk kez sunucusuz gerçekleşen 91. Oscar ödülleri sahiplerini buldu. Los Angeles’ da gerçekleşen ödül töreni Türkiye...

Bülten

En son içeriklerden